Hakkımızda

Hakkımızda

Özgün ve yaratıcı çözümlerini profesyonel bir ekip ve titiz bir  çalışmayla  birleştiren  firmamız  kendi   alanında uzman ve  farklı disiplinlerden  (mekanik, elektrik, tesisat,boya,mutfak,banyo,parke,masif parke ve mobilya uygulamaları,   vs.) pek çok ekiple  birer  çözüm ortağı olarak birlikte çalışmaktadır.

Mekanda keşifte bulunarak başlayan iş sürecimiz, kişisel tercihlerinize ve taleplerinize ve yaşam biçiminize   göre  şekillenip  projelendirilir.  Malzeme seçimleri ve mimari danışmanlık, proje aşamasıyla paralel ilerler.  Bu  sürecin  netleşmesiyle tadilat aşaması başlar. İlgili ekipler, öngörülen iş sırasıyla ve düzen içinde çalışması  için  organize edilir.

Tüm imalatlar ve işler projeye uygunluk gözetilerek süresince uzman ekiplere yaptırılır. İmalatları yapılan  ve/veya seçilen mobilya, aksesuar, obje ve diğer tüm ürünlerin mekana yerleştirilmesinin  ardından    evinizi / mekanınızı keyifle kullanmanız için size teslim ederiz. 

Vizyonumuz

Alt yapıya ve kaliteye önem veren, çalışma disiplini yüksek, işini severek yapan ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan , hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ve yoluna devam etmektedir. Yuvam decor olarak mekanlarınızı güzelleştirmek, size yeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirmenize katkı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Misyonumuz

Yuvam decor; iç mekan mimarlık hizmetleri, yapı restorasyon çalışmaları, anahtar teslim ev tadilatları yapan bir firmadır. Bu doğrultuda misyonumuz
yüksek standartlı kaliteli ve ekonomik hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak. Çünkü müşteri memnuniyetinin sağlanması bizim için çok önemlidir.